Dit jaar is de Sinterklaasintocht in Grave extra bijzonder: de landelijke intocht vindt plaats in Grave! Een prachtige gebeurtenis voor onze stad, al betekent dit voor De Stuw dat onze rol dit jaar anders is dan we gewend zijn.
In voorgaande jaren leverden onze vereniging en onze leden met veel plezier een bijdrage aan de intocht.
Vanwege de organisatie rondom de landelijke intocht is onze traditionele bijdrage dit jaar helaas niet nodig. Dat vinden we natuurlijk best jammer, want het is ieder jaar weer een gezellige en bijzondere activiteit binnen onze vereniging. Tegelijkertijd is het natuurlijk supergaaf dat Sinterklaas juist dit jaar naar Grave komt voor de landelijke intocht!
Daarnaast hebben we bericht ontvangen dat er tijdens de intocht een vaarrestrictie op de Maas van kracht zal zijn. Vanuit het bestuur vragen we al onze leden nadrukkelijk om deze vaarrestrictie te respecteren en de aanwijzingen van de organisatie en bevoegde instanties op te volgen. Zo dragen we er samen aan bij dat deze bijzondere dag veilig en feestelijk kan verlopen.
Voor wie meer wil weten over de organisatie en de maatregelen rondom de intocht: op 5 oktober om 20.00 uur vindt in Catharinahof een informatieavond plaats.
Hoewel onze rol dit jaar dus anders is dan we gewend zijn, kijken we uit naar een heel bijzondere Sinterklaasintocht in Grave. Laten we er samen van genieten en er vooral trots op zijn dat onze mooie stad dit jaar het toneel is van de landelijke intocht!
Bestuur WSV De Stuw
